• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

YEPUD'da Kan Değişimi

Şebnem Mardini Yeni Başkan

Yaratıcı Etkinlik Uygulama ve Planlama Derneği (YEPUD), Olağanüstü Genel Kurulunda yeni başkanını seçti. 30 Ekim salı günü Baltalimanı Portaxe’de gerçekleşen genel kurulda tek aday olan Şebnem Mardini oy çoğunluyla derneğin yeni başkanı oldu.

2006 yılında Türkiye’deki etkinlik ve organizasyon şirketlerini tek bir çatı altında toplama amacıyla faaliyetlerine başlayan Yaratıcı Etkinlik Uygulama ve Planlama Derneği (YEPUD), Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yeni Başkanın da seçildiği kurulda seçime tek aday olarak giren Şebnem Mardini YEPUD’a yönetim kurulu başkanı seçildi.

Başkan Mardini konuşmasına kendisini başkanlığa seçen üyelere teşekkür ederek başladı. Genç bir yönetim kadrosuyla bayrak yarışını sürdüreceklerini ve YEPUD’u her geçen gün daha da geliştireceklerini dile getiren Mardini şöyle devam etti: “Tüm sektörü kucaklayacağını ve daha geniş kitlelere ulaşacağını beyan etti”

Hedef Yurtdışından Da Etkinlik Getirmek

YEPUD olarak yenilenen kadro ile birlikte birçok yeni hedefleri de hayata geçireceklerini aktaran Başkan Mardini, “Önümüzdeki süreçte birçok sosyal sorumluluk projesine imza atacağız. Bununla birlikte en büyük hedeflerimizin başında ülkemize yurtdışından davet etkinlik ve düğün gibi organizasyonlar getirmek olacaktır” dedi.

YEPUD HAKKINDA

Yaratıcı Etkinlik Uygulama ve Planlama Derneği (YEPUD),

 Şebnem Mardini Yeni BaşkanTürkiye’de faaliyet gösteren etkinlik ve organizasyon kuruluşlarını tek bir çatı altında toplamak ve standartlarını geliştirmek amacıyla 2006 yılında İstanbul’da kuruldu. Global standartlarda gerçekleştirilen etkinliklerle Türkiye etkinlik sektörü günden güne hızlanarak büyük bir gelişim göstermektedir. Bu süreçte YEPUD'un birincil amacı, etkinlik sektöründe faaliyet gösteren üye kuruluşları dernek çatısı altında toplayarak etkinlik yönetimi sektörünün standartlarının belirleyip gelişmesini ve büyümesini sağlamaktır.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07206.0963
Euro6.77726.8043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı