• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Bornovalıların Gözü Kulağı

Bornova TV 1 yaşında

Bornova Belediyesi’nin kurduğu Bornova TV, bir yaşını tamamladı. Yayın ekibiyle birlikte birinci yaş pastasını kesen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bornova TV, Bornovalıların gözü kulağı oldu. Vatandaşlarımızın Bornova ile ilgili haberleri takip edebilmeleri için 29 Ekim 2017’de başlattığımız yayınlara gösterilen ilgi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi” dedi.

Canlı ve bant yayınlarla kentin tanıtıldığı, önemli etkinliklerin ekrana taşındığı, özel konukların Bornovalıların karşısına çıktığı Bornova TV, kısa sürede geniş kitlelere ulaştı. 29 Ekim 2017’de Ata Anı Evi’ndeki programla izleyicinin karşısına çıkan Bornova TV’de geçen bir yıl içinde pek çok canlı yayın ve özel program yayınlandı. www.bornovatv.com adresi ile birlikte facebook.com/bornovatv üzerinden de izlenebilen Bornova TV’de ilçedeki gelişmelerin yanısıra özel sağlıktan spora, tarihten turizme özel ilgi alanlarına yönelik programlar da yapılıyor. Ayrıca Bornova Belediyesi’nin yatırım ve hizmetleri ile kenti tanıtan filmler de Bornova TV’den takip edilebiliyor. Bornova TV’de geçtiğimiz bir yıl içinde konserler, açılışlar, önemli spor karşılaşmaları canlı olarak izleyicilere aktarıldı.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Bornova TV, Bornovalıların gözü kulağı oldu. Vatandaşlarımızın Bornova ile ilgili haberleri takip edebilmeleri için 29 Ekim 2017’de başlattığımız yayınlara gösterilen ilgi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi. İzmir’de televizyonların kapandığı bir dönemde yerel haberleri ve gelişmeleri vatandaşlarımıza aktarmanın bir aracı olarak gördüğümüz Bornova TV’de spordan sanata pek çok etkinliği de Bornovalılara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07206.0963
Euro6.77726.8043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı