• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

İstanbul'da Toplanıyorlar

Avrupa Franchise Sektörü İstanbul'da

Dünyaca ünlü markaları buluşturan UFRAD’ın desteklediği 16’ncı Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

Dünyaca ünlü markaları buluşturan UFRAD’ın desteklediği 16’ncı Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Zirve dolayısıyla dünya çapındaki en önemli franchise organizasyonlarından olan Avrupa Franchise Federasyonu (EFF) üyesi ülkeler de en üst düzeyde bir araya gelecek. Fuarın açılış töreninde UFRAD Franchising Derneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın da bir konuşma yapacak.

Diğer fuarlardan ‘ölçülebilir başarı’ deneyimiyle ayrılan ve her yıl çeşitli sektörleri bir araya getirmesiyle dikkat çeken Bayim Olur Musun Franchising Fuarı; bu yıl da eğitimden gayrimenkule, bilişimden tekstile, gıdadan kozmetiğe pek çok sektörü buluşturacak. Avrupa Franchise Federasyonu üyesi Derneklerin Başkan ve markalarının yanı sıra, Yeni Zelanda’dan Amerika’ya Brezilya’dan Çin’e çok sayıda yatırımcı ve dünya franchise sektörü liderlerinin katılacağı fuar kapsayıcı yönüyle girişimcilerin ilgisini çekiyor.

Büyümek ve tanınırlığını artırmak isteyen markalar için pek çok fırsatı bünyesinde barındıran Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nda markalar potansiyel girişimcilerle bağlantıya geçme, yurtiçi ve yurtdışı satış bağlantıları kurma, firma bilinirliğini artırma, satış kanallarını artırma ve Franchise sistemi hakkında bilgilenme imkânı bulacaklar.

UFRAD Hakkında

21’inci yüzyılın markalı perakendeciliğe yeni ufuklar kazandıran çağdaş işletme şekli ve Franchising sisteminin Türkiye’deki tek çatı örgütü olan UFRAD Franchising Derneği, 1991 yılından beri; markalarımızın ulusal ve uluslararası pazarlarda gelişimini desteklemektedir. Ülkemiz yatırımcılarının markalaşmaya yönlendirilmesine, yerli markaların teşvik edilerek uluslararası pazarlarda rekabet şansı yakalamalarına hissedilir katkılar sağlamaktadır.

Dünyanın en köklü franchising derneklerinden biri olan UFRAD, bugün sayıları 200’ü aşan uluslararası statüye sahip güçlü firmayı çatısı altında toplamış bulunmaktadır.

UFRAD Franchising Derneği, Dünya Franchise Konseyi (WFC) Dönem Başkanı, Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu (APFC) Dönem Başkanı ve Avrupa Franchising Federasyonu (EFF) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır. UFRAD aynı zamanda Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu-DEİK Kurucu Kuruluş üyesidir.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı