• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Kemalpaşa'ya Yeni Projeler

Kemalpaşa Türkiye'ye Örnek

Kemalpaşa  Belediyesi,  yaptığı yeşil alan düzenleme çalışmaları kapsamında mahallelere semt ölçekli parklar kazandırmaya devam ediyor. Yapımı tamamlanan 15 Temmuz Şehitler Parkı vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Kemalpaşa  Belediyesi park, meydan  ve yeşil alan çalışmalarıyla Türkiye’ye örnek olmaya devam ediyor.  İlçeye bağlı mahallelerin neredeyse tamamında vatandaşların dinlenip yeşil dokunun tadını çıkarıp, spor yapacağı, çocukların gönüllerince eğlendiği park alanlarıyla ilgili çalışma yapan Kemalpaşa Belediyesi, ilçe merkezi dahil olmak üzere bağlı mahallelerde 30 yeni park yaparak hizmete sundu.

Yapmış olduğumuz çalışmalarda canlarını vatan için seve seve feda eden aziz şehitlerimizi unutmadıklarını belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu,  "Şehitlerimizi Unutmadık...  15 Temmuz Şehitlerimizin aziz hatıralarını anmak adına yapmış olduğumuz parkı hemşerilerimizin hizmetine sunduk.  Sekiz Eylül Mahallemizde 4 bin metre kare alanda yaptığımız çalışmalar neticesinde; yeşil alan, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolu ve spor alanlarının bulunduğu 15 Temmuz Şehitler Parkı hemşerilerimizin hizmetine sunuldu. Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği parkımızda, çocuklarımız güven içinde oyun parkında vakit geçiriyor, hanımlar ve beyler ise hem yürüyüş hem de spor yapıyor. İlçemize ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"Kemalpaşa'da  yeni projeler hayat bulmaya devam edecek"

Doğayı ve yeşili koruyarak, insanlarla buluşturmak adına birçok proje hayata geçirdiklerini

ifade eden Başkan Uğurlu, “Güzel şehrin incisi Kemalpaşa'mız havasıyla, suyuyla, doğasıyla, yeşil alanlarıyla ve tüm güzellikleriyle örnek olmaya devam edecek” dedi.

Her geçen gün büyüyen Kemalpaşa'ya hizmet verebilmek için çalıştıklarını dile getiren Uğurlu,  "Göreve geldiğimiz günden itibaren yeşil alanlara ayrı bir önem veriyoruz.  Vatandaşlarımızda park ve piknik kültürü  var. Bu nedenle mahallelerimizde uygun olan alanlara park yapmaya devam ediyoruz. Şu ana kadar 30 parkımızı yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. İçerisinde çocuk oyun grupları, yeşil alanlar, dinlenme alanları bulunan ve vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebileceği mekânlar oluşturuyoruz. Bundan sonrada bu projelere devam edeceğiz. Amacımız vatandaşlarımızın, çocuklarımızın güzel bir mekânda vakit geçirmelerini sağlayabilmek. Halka hizmet noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeşil alan ve park çalışmalarımıza büyük önem verdiğimiz gibi geleceğimiz olan çocuklarımızın da gönlünce gülüp oynamaları için çocuk oyun parkı yatırımlarını bir bir tamamlıyoruz. Kullanım ömrünü tamamlamış ve tehlike arz eden çocuk oyun parklarını yenileriyle değiştiriyor, ihtiyaç noktasında belirlenen alanlarda yeni oyun parkı alanları oluşturuyoruz. Ailece huzurlu bir gün geçirmek isteyenler için de ilçemize yeni sosyal tesisler hayata geçirdik. Kemalpaşa'da  yeni projeler hayat bulmaya devam edecek" ifadelerini kullandı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı