• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Bakan Özlü DEÜ'de

Bakan Özlü DEÜ'de

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Dokuz Eylül Üniversitesi’ni (DEÜ) ziyaret etti. DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik’ten üniversitede gerçekleştirilen bilimsel çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Özlü, EMUM’u da ziyaret etti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, İzmir’de 2 gün boyunca çeşitli temaslarda bulundu. İzmir’de sanayi, ticaret ve eğitim çevreleriyle bir araya gelen Bakan Özlü, Dokuz Eylül Üniversitesi’ne (DEÜ) de ziyarette bulundu. Tınaztepe Yerleşkesi’nde bulunan DEPARK’ın Beta binasında gerçekleştirilen toplantıya Bakan Özlü’nün yanı sıra, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet Hüseyin Çatal ve Prof. Dr. Banu Esra Aslanertik ile Genel Sekreter Yrd. Doç. Dr. Recep Yiğit, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican ve çok sayıda akademisyen katıldı.

BAKAN ÖZLÜ EMUM’U GEZDİ

Toplantıda DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Banu Esra Aslanertik Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’ye Üniversitede gerçekleştirilen bilimsel çalışmalar ve teknik altyapı hakkında sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından Bakan Özlü, Elektronik Malzeme Üretim ve Uygulama Merkezi’ni (EMUM) gezdi. EMUM’da bulunan üretim ve karakterizasyon cihazlarını tanıtan Prof. Dr. Erdal Çelik, güneş enerjisi panellerinde kullanılan silisyumun bu merkezde yüzde 99.76 saflık oranında üretilebildiğini anlattı.

DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’ye ve İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a ziyaretin ardından anı hediyesi takdim etti. Bakan Özlü, ziyarete katılan heyet ve akademisyenler ile anı fotoğrafı çektirdikten sonra DEÜ Tınaztepe Yerleşkesi’nden ayrıldı.  Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı