• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Devenish Group, Yem-Vit’in yüzde 50 hissesini aldı

Güçbirliği Yaptılar

Yem-Vit’in yüzde 50 hissesini alarak iki önemli firmanın büyük bir güç oluşturduğunu söyleyen Devenish Group COO'su Patrick McLaughlin, Yem-Vit' in son yıllarda ulusal ve uluslararası alanda önemli bir büyüme kaydettiğini belirterek, "Bu ortaklık her iki şirkete de Türkiye ve çevresindeki pazarlarda daha da genişleme fırsatı sağlayacak" dedi.

SEKTÖRÜN İKİ LİDERİ GÜÇBİRLİĞİ YAPTI

Yem-Vit' in Genel Müdürü Onat Onater Devenish ile Temmuz ayında imzalanan ön protokolden sonra, “Firmamız Türkiye’de 30 yıllık geçmişinde önemli izler bırakmıştır. Geliştirdiği ürünlerle önemli bir yol alan Yem-Vit, hayvan besleme alanında uluslararası kalitedeki ürettiği premiks ve yem katkıları ile sektörün kilometre taşı olan markaların da ayrılmaz birer yol arkadaşı olmuştur” dedi. Devenish Nutrition sektörde insan sağlığına verdiği önemle ve her fırsatta bunu duyurmasıyla öne çıkan bir firma iken, Yem-Vit ’in de ‘İnsan sağlığı için hayvan sağlığı’ bilinciyle hareket ediyor olması, iki firmanın da Ar-Ge atılımlarını bu yönde geliştirerek devam ettirmesini sağlıyor. Onater, Yem-Vit' in yenilikçi ürün ve teknik destek sunma konusunda ciddi bir ünü olduğuna işaret ederek, "Bu ortaklığın her iki şirketin de Türk ve çevresindeki pazarlarda daha fazla büyümek için bir platform sağlayacağına inanıyoruz " diye konuştu.

YILLIK  7200 TON ÜRETİM VAR

İzmir’de 1987 yılında kurulan Yem-Vit bir aile şirketi olarak yönetildi. Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ve balık türleri için premiks ve yem katkı maddeleri üretimi yanında distribütör firma olarak da dünyaca ünlü markaların satışını yapıyor. Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan şirketin aylık ortalama premiks ve yem katkı maddesi üretimi ise 600 ton civarında bulunuyor.Toplam 15 ülkeye ihracat yapan Yem-Vit’ in öncelikli pazarı Afrika olmasının yanında Rusya ve Türkiye Cumhuriyetleri’ne de önemli bir ihracatı bulunuyor.

DEVENİSH NUTRİTİON ORTAKLIĞI YEM-VİT’E HIZ KATTI

1952’de Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’ta kurulan Devenish Nutrition, 65 yılın verdiği tecrübe ve birikim ile 40’dan fazla ülkeye ihracat yaparken araştırmacı, yenilikçi yaklaşıma sahip, müşterilerine teknik anlamda çözümler sunan ve pazar lideri olan firmanın 400 çalışanı bulunuyor. Son yıllarda Türk pazarını yakından takip eden yabancı firmalar özellikle iç piyasa ile çevre ülkelerdeki pazarı ellerinde tutmak istiyor. Devenish Nutrition insan sağlığına yönelik yaptığı çalışmalarla İngiltere, Kuzey Amerika ve Afrika’dan sonra Türkiye’de de yatırımını Yem-Vit ile gerçekleştirmişti.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı