• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Sun Tekstil Ar-GE Merkezi, AR-Ge Merkezleri Performans Endeksi (2016) değerlendirmesinde 2. lik derecesine layık görüldü.

Sektör Lideri "Sun Tekstil"

Sun Tekstil Ar-GE Merkezi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan AR-Ge Merkezleri Performans Endeksi (2016) değerlendirmesinde 2. lik derecesine layık görüldü.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezlerinin performanslarının izlenmesi, politika, strateji ve yol haritası oluşturmada kaynak sağlanması ve AR-GE merkezlerinin kendi gelişimlerini takip edilebilmesi amacıyla 2012 yılından bu yana AR-GE Merkezleri Performans Endeksi çalışmaları yapılmaktadır.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bilim ve Teknoloji Genel müdürlüğü tarafından; 33 gösterge, 9 alt bileşen ve 3 temel bileşen üzerinden yapılan değerlendirmede Sun Tekstil Ar-GE merkezi sektörde 2. sırada yer almaktadar. 2016 yılı verilerine göre yapılan derecelendirmede Türkiye’de kurulu olan 144 Ar-GE Merkezi arasında 25. sırada bulunmaktadır.

Sun Tekstil Ar-GE Merkezi, 2009 yılı Ağustos ayında Ar-Ge Merkezi kurulmuş ve T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 9 Ocak 2010 tarihinde Ar-Ge Merkezi belgesi onaylanmıştır.  Sun Tekstil Ar-GE merkezi tekstilde sürdürülebilir, yenilikçi değerler yaratma müsyonuyla, bugün müşteri istekleri, mevcut moda akımları ve global düzeydeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda, müşteri hafızasında iz bırakacak şekilde, ürünlerin ticari başarısını da göz önünde bulundurarak, araştırma geliştirme faaliyetlerini uluslararası alanda sürdürmektedir.

Sun Tekstil Ar-GE Merkezi, Sun Grup çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sun Grup, temelleri 1987 yılında Sun Tekstil ile atılan ve 1989 yılında gerçekleştirdiği ilk ihracat ile bugün Dünya tekstil pazarının tercih edilen markası olarak yoluna devam etmektedir. Sun Tekstil, Türkiye tekstil sektöründe yarattığı katma değer ile 2016 Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşları arasında 314. sırada yer almaktadır. Sun Grup bünyesinde Sun Tekstil markasının yanında hazır giyim markası Jimmy Key, tekstil üretim markası Ekoten Tekstil, teknik tekstil pazarında faaliyet gösteren Ames ve TDU yatırımları ile Türk ve Dünya tekstil sektöründe öncü olma misyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı