• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Pınar Süt, 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda üreticileriyle buluşuyor

Pınar Süt, Fuarda

45 yıldır Türkiye’nin öncü ve lider gıda markası olan Pınar Süt, 1-4 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşen 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda üreticilerini bekliyor.

Sektöre yönelik gelişmelerin, ürünlerin ve teknolojilerin sergilendiği bir platform niteliği taşıyan, üretici ve firmalara yönelik çözüm önerileri sunan ve bu yıl ilk kez Süt ve Et Teknolojileri holünün de yer aldığı 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Pınar Süt olarak katılmaktan mutluluk duyduklarını belirten Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı; “1973 yılında kurulan Pınar Süt, başta Ödemiş, Tire olmak üzere Aydın, Milas ve Burdur'da süt üretiminin artmasında ve Ege bölgesinde kırsal kalkınmanın öncüsü oldu. Ege Bölgesi ile büyüyen kırsal kalkınma modeli, 1997 yılında Eskişehir ve İç Batı Anadolu bölgesiyle devam etti. 2014 yılından itibaren de Pınar Süt Şanlıurfa Fabrikası yatırımı ile Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesindeki hayvancılığının kalkınması için çalışmaya başladı. Yatırımlarımız, bölgelerin üreticisi ve tedarikçisi ile tarımsal altyapısının iyileştirilmesi ve değer yaratma kapasitesinin arttırılmasına hizmet etmektedir. Bugün geldiğimiz noktada; üreticilerimize yönelik yaptığımız çalışmalar, Pınar Enstitüsü ile birlikte yürütülen eğitim programları ve destekler ile 45 yıldır tarım ve hayvancılık sektörüne önemli katkılarda bulunuyoruz” dedi. 

45 yıldan bu yana Türkiye’yi sağlık, lezzet ve yeniliklerle tanıştıran Pınar Süt, ürünleri, tadım etkinlikleri ve Pınar Enstitüsü üretici eğitim programları ile Fuar İzmir’de et ve süt sektörüne özel açılan D Holü’nde bulunan stantta üreticileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise en büyük dört tarım fuarından biri olan 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yer alan Pınar Süt, tüm üreticilerini ve tüketicilerini fuara davet ediyor.

Türkiye’de tarım sektörünün en önemli buluşma noktası olarak nitelendirilen, bu yıl “Tarım 4.0” temalı olan fuarı 60’tan fazla ülkenin, yaklaşık 300 bini aşkın yerli ve yabancı katılımcının ziyaret etmesi bekleniyor.

Fuara katılan üreticiler, Pınar Enstitüsü tarafından düzenlenen “Süt Hayvancılığı’nda Beslenmenin Önemi”, “Hayvan Sağlığı ve Süt Kalitesinin Korunması” ve “Sağım Uygulamaları ve Hijyen Eğitimi” eğitimlerine de  katılarak, bilimsel olarak Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayhan Baştan ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cangir Uyarlar’dan detaylı bilgi alabilecekler.

Ziyaretçiler Fuar İzmir D holünde yer alan Pınar standından  merak ettikleri tüm soruları sorarak bilgi sahibi oluyor. 

Pınar Enstitüsü Eğitim Programı

1 Şubat 2018 – Perşembe

Eğitimci: Yrd. Doç. Dr. Cangir Uyarlar - Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

13:30 – 14:15 Süt Hayvancılığında Beslemenin Önemi

15:30 – 16:15 Süt Hayvancılığında Beslemenin Önemi

 

2 Şubat 2018 – Cuma

Eğitimci: Prof. Dr. Ayhan Baştan - Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı Başkanı

13:30 – 14:15 Hayvan Sağlığı ve Süt Kalitesinin Korunması

15:30 – 16:15 Hayvan Sağlığı ve Süt Kalitesinin Korunması

 

3 Şubat 2018 – Cumartesi

Eğitimci: Pınar Tekin - Pınar Süt Çiğ Süt Geliştirme Uzmanı

13:30 – 14:15 Sağım Uygulamaları ve Hijyen Eğitimi

15:30 – 16:15 Sağım Uygulamaları ve Hijyen EğitimiPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı