• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Agora Lions Kulübü, Çocuk Onkoloji bölümünde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan monitörlerin satın alınması için KİTVAK'a bağış yaptı

KİTVAK'a Bağışladılar

Kitvak ile ortak projeler üretmeye devam eden Agora Lions Kulübü, son olarak Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirdiği kermesin gelirini, Ege Üniversitesi Kitvak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’nde gerçekleştirilen törenle teslim etti.

Teslim töreninde Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul ve Kitvak Yönetim Kurulu Üyeleri ile Agora Lions Kulübü Başkanı Bahire İlgüy ve kulüp üyeleri hazır bulundu.

ONKOLOJİ HASTANESİ’NDE KULLANILACAK

Konuyla ilgili olarak törende konuşan Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul “Agora Lions Kulübü’ne, vakfımız tarafından inşa edilen E.Ü.Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde kullanılacak monitörlerin tedarik edilebilmesi için gerçekleştirdikleri özverili çalışmalardan dolayı vakfımız adına çok teşekkür ediyorum. Agora Alışveriş Merkezi’nde, adeta mesaiye gider gibi 15 gün süreyle aralıksız olarak, büyük bir şevkle ve sevgiyle açtıkları kermesten elde ettikleri geliri bugün burada sizlerin huzurunda teslim ediyorlar. En kısa sürede hastanemizin ihtiyacı olan monitörleri satın alarak çocuklarımızın tedavi süreçlerinin takibi için önemli olan bu cihazları ilgililere teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Agora Lions Kulübü Başkanı Bahire İlgüy de söz konusu Kitvak olunca, tüm kulüp üyelerinin canla başla çalıştıklarını ifade ederken “İzmirimizin gururu, göz bebeklerinden Kitvak’ı, insanlık için gerçekleştirdikleri çalışmaları yakından gördüğümüzde; EÜ Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi, EÜ Kitvak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi ve son olarak DEÜ Kitvak-Abdulrezzak Sancak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’nden yararlanan hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet ettiğimizde, tedavileri devam eden çocuklarımızın gözlerindeki gülümsemeyi yüreğimizde hissettiğimizde, ne kadar doğru bir çalışmayı desteklediğimizin bir kez daha farkına vardık. Kitvak ile ortak projelerde bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Tören sonunda Agora Lions Kulübü Başkanı Bahire İlgüy ve kulüp üyeleri 10.000-TL’lik bağış çekini teslim ederken, Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul da kulübe katkılarından dolayı plaket takdim etti. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı