• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Sendikal Haklarına Kavuştular

Sendikal Haklarına Kavuştular

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli ve DİSK Genel Başkanı Kani Beko, Genel İş Başkanı Remzi Çalışkan ve Sendika Temsilcilerinin katılımlarıyla Bayındır Belediyesi Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, DİSK Genel Başkanı Kani Beko, Genel İş Genel Başkanı Remzi Çalışkan, Genel İş 4 No’lu Şube Başkanı Şükret Sevgener ve Sendika Temsilcilerinin katılımlarıyla Bele Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi’nde taşeron işçilerle toplu iş sözleşmesi imzalandı. Küçük Menderes Havzasında bulunan belediyeler arasında işçisine sendikal hak tanıyan ilk belediye ünvanını kazanan Bayındır Belediyesinde şölen havası hakimdi.

İşçilerin sloganları arasında salona giren Bayındır Belediye Başkanı şunları söyledi ‘‘Burada güzel bir günde sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugün belediyede çalışan taşeron işçi kardeşlerimiz ile imzaladığımız toplu sözleşme ile farkımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz. Bu sözleşme Küçük Menderes Havzası Belediyeleri arasında ilk kez bizim tarafımızdan imzalanıyor.

Belediyede çalışmak diğer kurumlarda çalışmaya benzemez. Hangi kurum ne yaparsa yapsın, iyi veya kötü sonuçta hep ucu Belediyeye dokunur. İşçilerimiz Belediyemizin yüzüdür. Dolayısıyla işimiz zordur. Bu zorluğu bildiğimizden biz hep çalışanlarımızın yanınızda olduk. Emeğin, alın terinin karşılığını maddi manevi vermeye çalıştık. Çünkü biz kocaman bir aileyiz. Bugün geldiğimiz noktada bu yolda önemli bir adım daha attığımızı görünce son derece mutlu oluyorum. Gerçek Belediyecilik insana yapılan yatırımdır. Bunu bilen ve her zaman hisseden önce bir kardeşiniz, abiniz sonrada Başkanınız olarak bu sözleşmenin hepimize hayırlı olmasını dilerim.

İlk göreve geldiğim günden bu yana hep örgütlü gücü savundum. Şimdi bu örgütlü gücü görünce hayatımın en mutlu gününü yaşıyorum. Bugün bir kez daha görüyoruz ki birlik olursak, beraber olursak, üstünden gelemeyeceğimiz zorluk, engel yok. Hiçbirimiz hepimizden daha güçlü değiliz! Yaşasın işçilerin birliği!

Bu duygu ve düşüncelerle bu sözleşmenin hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve DİSK ve GENEL İŞ sendikalarının değerli emekçilerine teşekkür eder, sizleri bir kez daha sevgi ve saygıyla kucaklarım’’ dedi.

Sözleşme sonrası işçilerle bir araya gelen Bayındır Belediye Başkanı teker teker hatıra fotoğrafı çektirdi ve herkese tekrardan hayırlı olmasını diledi. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07206.0963
Euro6.77726.8043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı