• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Torbalı'ya Övgü

   Torbalı'ya Övgü

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nca düzenlenen AK Partili Belediyelerin 4 yıllık performanslarının anlatıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Bülent Delican “ İzmir’in ideolojik belediyeciliğin bataklığından kurtulması zamanı geldi “ dedi.

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez  “ilçemiz her alanda 4 yılda 2 kat büyüdü”

AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve AK Partili Belediyelerin 4 yıllık performanslarının anlatıldığı toplantıda Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, projelerini anlattı.

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği Buca Genişletilmiş İlçe toplantısında konuşan İl Başkanı Bülent Delican,  İzmir’in ulaşım açısından tam bir facia yaşadığını,  kentsel dönüşümde sınıfta kaldığını belirterek “ 8,5 katrilyonluk bir bütçeyle yönetilen şu İzmir’in haline bakın. Böylesine büyük bir kamu kaynağının kentlinin yaşam kalitesini artırmada kullanamadığını açık ve net biçimde görüyoruz, yaşıyoruz. Aldığı parayla yaptığı işi kıyasladığınızda ideolojik belediyeciliğin bir kente nasıl pahalıya mal olduğunu, onu asıl hedeflerinden uzaklaştırdığını göreceksiniz.  En son İzmir anketinde her yüz İzmirliden 36.7’sinin Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’ndan onun kenti yönetme biçiminden memnun olmadıklarını belirledik. İzmir’in ideolojik belediyeciliğin bataklığından kurtulması zamanı geldi. Sınırlı bütçeleri ve yetkileriyle Ak Parti’nin İzmir’deki 7 ilçe Belediyesinin projelerine gururla  bakıyoruz.  Kısa sürede çok büyük işler başardılar. AK Belediyeciliğin İzmir’i ayağa kaldıracağının en iyi örneklerini, Torbalı’da, Kemalpaşa’da ve diğer bütün ilçelerimizde görüyoruz” dedi.

BAŞKAN GÖRMEZ “ TORBALI 4 YILDA İKİ KAT BÜYÜDÜ”

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, biten, devam eden ve ihale aşamasında olan proje  görselleri eşliğinde yaptığı konuşmada,  ilçenin son 4 yılda her alanda iki kat büyüdüğünü ve söz verdikleri bütün projeleri birer birer hayata geçirdiklerini belirterek şunları söyledi “ Torbalı;  merkezi hükümetle yerel yönetimin bir koordinasyon ve program içinde çalışması halinde nelerin başarabileceğinin en iyi örneklerinden birisidir diyebilirim.  İlçeyi baştan başa kuşatan, değiştiren, yenileyen 135 projenin tamamı  vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmaya yöneliktir. Bazı projelerin öncülüğünü, takipçiliğini yaptık. Bazıları için günlerce Ankara’da uğraştık.  Biz sonuca bakarız. Devlet Hastanesi’nden, Fetrek Çayı Sultanlar Vadisi Projesi’ne,  Mahalle meydanlarından, bulvarlara, Sosyal Eğitim Merkezlerine, Sosyal Marketten Evde Bakım Birimi’ne kadar tamamladığımız her proje bu ortak hedefin sonucudur.  Torbalı; sağlık,eğitim, ulaşım,tarım,sanayi, kentleşme,çevre,spor, turizm, ticaret başta olmak üzere ekonomik ve sosyal hayatın bütün alanlarında iki kat gelişti. İlçemiz her bakımdan değer kazandı. Nüfusumuz rekor düzeyde arttı. Yatırımcılar tarafından  en çok tercih edilen bir merkez olduk” şeklinde konuştu.

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, daha sonra görseller eşliğinde projelerini birlikte anlattı.  200 dolayındaki projenin  sunumu sonrası salondakiler Başkan  Görmez’i ayakta alkışladı.

TEŞKİLAT BAŞKANI  TOSUN “GÖLGE ETMESİNLER BAŞKA İHSAN İSTEMEYİZ“

AK Parti İzmir Teşkilat Başkanı Abdurrahman  Tosun, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ‘nun Ak Partili  belediyelere üvey  evlat  muamelesi yaptığını öne sürerek “ Ak Parti’nin İzmir’de 7 belediyesi var. Kocaoğlu bunlara resmen mobbing uyguluyor. Başta Torbalı Belediyesi olmak üzere Ak Belediyelere ait ilçelerin cadde  ve sokakları  altyapı çalışmalarını gerekçe gösterip kazılıyor, sonra aylarca öyle bırakılıyor.  Plansız, programız iş yaparken, orantısız biçimde ilçe belediyelerini mağdur ediyor. Olanakları, bütçeleri, mühendislik ve makine ekipmanlarıyla ilçe belediyelerine yardımcı olacaklarına onları başarısız gösterme adına her türlü yolu, yöntemi kullanıyor.  Sayın Kocaoğlu bu tutumundan vaz geçmelidir.  Gölge etmesinler başka ihsan istemiyoruz“ dedi.

“BUCA’DA BELEDİYECİLİK İFLAS ETMİŞTİR.”

AK Parti Buca ilçe Başkanı Mustafa Aslan, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’in son 4 yıla sığdırdığı projeleri anlatırken,  çok heyecanlandıklarını belirterek “  Şimdi bir de Buca’yı düşünün… belediyecilik adına çökmüş, birer ideolojik kaleye dönüştürülmeye çalışılıyor.  Buca’nın da  çok büyük değişime ,her bakımdan yenilenmeye ihtiyacı var. Mevcut yerel yönetimin anlayışı sonucu burada belediyecilik iflas etmiştir” ifadesini kullandı

WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı