• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Kaya'dan Kocaoğlu'a Eleştri

Kaya'dan Kocaoğlu'a Eleştri

Bütçe görüşmelerinin tamamlanmasının ardından TBMM'nin tatile girmesiyle birlikte seçim bölgesine dönen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, sahadaki turlarına Buca ve Konak'ta başladı. Bölgedeki dükkânları tek tek ziyaret eden Kaya, bir masa etrafında buluştuğu esnafların sorunlarını dinledi. Saha çalışmalarına başlar başlamaz her zaman olduğu gibi kentte acil çözüm bekleyen bütün sorunların kaynağının İzmir'deki CHP'li yerel yönetim olduğunun net bir şekilde görüldüğünü belirten Kaya, "Sorunların adresi hiçbir zaman değişmiyor. İzmir'de hizmet üretmeyen CHP'li yerel yönetimi, esnafın halinden anlamayan, vatandaşın derdinden bihaber, kentin meselelerine karşı duyarsız Büyükşehir Belediyesi'ni anlamak mümkün değil. Ancak görünen o ki, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu hizmet yerine siyaset yapmayı tercih ediyor. Maalesef Kocaoğlu'nun önceliğinin İzmir olmadığını, gündeminde başka meseleler olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Şu sıralar partisine il başkanı aramakla meşgul. Siyasi meşgalelerinden vakit bulur da İzmir'imizin sorunlarına eğilmeyi düşünürse Buca'nın, Konak'ın sokaklarında yürüsün, esnafı dinlesin, insanlarımızın taleplerine kulak versin" dedi.

İZMİR TRAFİĞİ İÇİN BU KADAR TOPLANTI YAPMADI

Kocaoğlu'nun kentin sorunlarıyla ilgilenmediğini belirten Kaya, "İzmir'in birçok sorunu var. Kent içi trafik içinden çıkılmaz halde. İzmir'in bir yerinden bir yerine iki saatte gidilemiyor. Partisine il başkanı bulabilmek için sarf ettiği enerjinin yarısını İzmir'in trafik sorununu çözmek adına harcasaydı, kentteki trafik sorunu bu noktada olmazdı. Yıl 2017, İzmir’in hala Ulaşım Master Planı yok. Alternatif yollar, trafiğin yoğun olduğu saatlere ilişkin bir planlama ve koordinasyon konusunda ne bir proje ne de bir çalışma var. Ama CHP’li Sayın Kocaoğlu, bir aydır CHP’nin il başkanını belirlemek adına on tane toplantı yaptı. Ancak İzmir’in acil çözüm bekleyen trafik sorunu adına attığı somut bir adım maalesef yok. İzmirli hemşehrilerimizin gündemi trafik, Kocaoğlu’nun gündemi CHP il kongresi. İzmir'in tüm sorunları çözülmüş, kentte hiçbir sıkıntı yokmuş gibi, çıkıp siyaset peşinde koşmak Büyükşehir Belediye Başkanı'nın yapacağı bir iş değildir. Bırakın o işleri başkaları yapsın. Siz asli işlerinizi yapın." şeklinde konuştu.

KENDİ PARTİSİNİN MİLLETVEKİLLERİ DE GERÇEĞİ GÖRDÜ

Beraberinde AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım ile esnafları gezen Kaya, İzmir'de yaşayan herkesin durumun farkında olduğunu ancak bir tek Belediye Başkanı Kocaoğlu'nun haberi yokmuş gibi davrandığını belirtti. Kocaoğlu'nun sanki asli işlerini çok iyi yapıyormuş gibi siyaset peşinde koşmasına bir anlam veremediğini ifade eden Kaya, CHP'li bazı İzmir Milletvekillerinin de gerçeği gördüğünü söyledi. Kaya, "Milletvekillerinden bir arkadaşımız ne diyor, 'Aziz Kocaoğlu ayrışmayı, nefreti ve kini üretti. Sevgi, saygı, kardeşlik ve huzuru tüketti' Bakın bunu söyleyen CHP'li bir Milletvekili. Yine bu arkadaşımız, ‘Mazereti var demiş benim için. Herhangi bir mazeretim yok. Kendisine herhangi bir mazeret de belirtmedim' diyor. Buradan da gördüğümüz üzere, Sayın Kocaoğlu sadece İzmirlilere değil, kendi partisinin Milletvekillerine dahi gerçek dışı söylemlerde bulunmaktadır. Yine bir başka CHP İzmir Milletvekili açıklama yapıyor, kendisini siyaset yapmamaya, parti işlerine karışmamaya davet ediyor. Bütün bunlar bize bir gerçeği gösteriyor. İzmir'de şu anda kentin sorunlarını değil partisinin sorunlarını çözmek için çaba gösteren, İzmirli hemşehrilerimizin gündeminden uzak bir CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı vardır" dedi. Konak’taki programının ardından Buca’ya geçen Kaya, Buca’da Hürriyet, Güven, İnkılap, Efeler ve Akıncılar Mahalle Muhtarlıklarını ziyaret etti. Kaya’ya Buca’daki programlarında AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan da eşlik etti.

 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78805.8112
Euro6.50886.5348
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı